Medya Hatay Haber

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Gerçeği yansıtmayan İDDİA ve İFTİRA!!!

Gerçeği yansıtmayan İDDİA ve İFTİRA!!!
İlyas Bayraktar
İlyas Bayraktar( ilyas-bayraktar@hotmail.com )
1.048 views
03 Mayıs 2020 - 16:46

Gerçeği yansıtmayan İDDİA ve İFTİRA!!!

Hatsu Genel Müdürlüğü görevinde 4 yıla aşkın görev yapan Mehmet ÇAPARALİ görevde olduğu sürede , ayrımcılık yapacak olsaydı göreve geldiği gün itibari ile daire de Mehmet EZER görevde olmazdı. Bırakın Mehmet Ezer’i, Hatsu da bir çok daire başkanlarında ve müdürlüklerde Çeşitli mezhep ve görüşte insanlar mevcut, ayrımcılık yapılıyor olsaydı onlarda da yapılırdı.

EZER kendi İtiraf ediyor.

Genel Müdür ÇAPARALİ talimatlarına uyulmasını ve habersiz hiç bir işin yapılmamasını istemiş. Tamam da en doğal hakkı, sonuçta bostan korkuluğu değilki Genel Müdür, ikincisi güvenini kırmış bir çok işte ayrımcılık yapan asıl olan EZER, tüm Hatay halkı İçin ufak irili işlerde mazeme temin edildiği hallerde işin yapımını karşılayacaklarını söylemesine rağmen, EZER dolaylı yollardan malzeme yi kendi çevresine temin ettiğini ve ayrımcılık yaptığınıda kendi itiraf ediyor. Seçim sözleri diye.

Gelelim Fellah lafına,
ÇAPARALİ espirili ve samimi bir şahsiyettir. Ama hiç bir şekilde ÇAPARALİ ağzına ne siyasi nede Mezhabi terimleri kullanan ve ayıran biri değildir. Fellah lafı söylenmediği halde zoruna gidiyor ve ayrımcılık oluyor. Fellah demek çifçi demek, mezhep demek değildir. İftirayı daha gerçekçi kılın lütfen.

EZER; 1 Yıldır ÇAPARALİ benimle Görüşmüyor demiş zaten.

Ezer konuşmasında bir yıldır Genel MÜDÜR benimle görüşmüyor ve odasına almıyor demiş. Peki madem böyle bir iddian vardı da neden bu kadar sürede konuşmadın. Madem bu kadar incinmissin neden aynı zamanda karşılık verip kamuoyununa açıklamadın. Şimdimi aklına geldi iftira atmak. Bu haberin yalan ve farklı bir amaç olduğu yeterince görülüyor.

ASIL AMAÇ

Asıl amaç Mehmet ÇAPARALİ gibi siyaset üstü bir şahsiyetin, Başkan Lütfü SAVAŞ’ın yanından uzaklaştırmak. Başkan SAVAŞ’ı istemeyen parti içindeki aşırı ucların Milliyetçi rahatsızlığı olduğunu biliyor ve görüyoruz.
Ne ÇAPARALİ nede SAVAŞ yalnız değildir.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

google.com, pub-4022191149878674, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d blogcu bunu beğendi: