Jandarma'nın 185. Yılında Anlamlı Ziyaret Jandarma'nın 185. Yılında Anlamlı Ziyaret

 Yeni görevi dolayısıyla Ahmet ATIÇ'ı tebrik etmek için belediye binasında Ak Parti Hatay il başkanı Mustafa ERDOĞAN ve Ak parti Antakya ilçe başkanı Mustafa BOYACIOĞLU ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı, Ahmet ATIÇ’ın tecrübesi ve bilgi birikimiyle Hatay’a önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirtti. ATIÇ, bu önemli göreve layık görülmekten onur duyduğunu ifade ederek, Hatay'ın gelişimi için elinden geleni yapacağını söyledi.

Ahmet ATIÇ, 31 Mart seçimlerinde SKM Başkanlığı sırasında gösterdiği özverili çalışmalarıyla dikkat çekmiş ve bu başarısı, kendisine Siyasi ve Hukuk Danışmanlığı görevini getirmiştir. 

ATIÇ, Hatay’ın geleceği için önemli projeler üzerinde çalışacaklarını ve bu projelerin hayata geçirilmesi için yoğun bir çaba göstereceklerini vurguladı.

Hatay halkı adına yeni görevinde başarılar dilediğimiz Ahmet ATIÇ’a, bundan sonraki çalışmalarında da üstün başarılar temenni ederiz.
Hatay için atılacak her adımın destekçisi olacağımızı belirtir, yeni görevinde Ahmet ATIÇ’a bir kez daha başarılar dileriz.

Editör: Reyyan Bayraktar