Akyürek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Malik Akyürek, Hatayspor Yönetim Kurulu Üyesi Seçildi.Hatayspor

Milli boksör Gizem, olimpiyatta madalya istiyor Milli boksör Gizem, olimpiyatta madalya istiyor

Hatay'ın köklü şirketlerinden biri olan Akyürek Pazarlama Sanayi Gıda İnşaat İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Malik Akyürek, Hatayspor'un yeni yönetim kuruluna üye olarak seçildi.

Malik Akyürek, iş dünyasındaki başarılı kariyeri ve vizyoner liderliği ile tanınan bir isim. Akyürek Grup bünyesinde uzun yıllardır çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle önemli başarılara imza atan Akyürek, şimdi de Hatayspor'un başarısı için çalışacak.

Yeni görevi hakkında açıklamalarda bulunan Malik Akyürek, Hatayspor'un bölge için büyük bir değer taşıdığını belirterek, "Hatayspor'un başarılarına katkı sunmak ve kulübümüzü daha ileriye taşımak için bu görevi büyük bir onurla kabul ediyorum. Tüm yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, kulübümüzün hedeflerine ulaşması için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Hatayspor camiasında büyük bir memnuniyetle karşılanan bu gelişme, kulübün geleceği için umut verici olarak değerlendiriliyor. Malik Akyürek'in iş dünyasındaki tecrübesi ve liderlik vasıflarının, Hatayspor'un yönetiminde de kendini göstereceğine inanılıyor.

Editör: İlyas Bayraktar