Hatay'da 2 otomobilin çarpıştığı kazada 5 kişi öldü Hatay'da 2 otomobilin çarpıştığı kazada 5 kişi öldü

Defne Devlet HaD8C20Dd3 B522 4161 84D2 2906F4Fa264A 785X420stanesi Konferans Salonunda Başhekim Dr.Barış Kavvasoğlu ‘nun ev sahipliğinde gerçekleşen programa Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr.Ali Pekmezci, Defne Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Barış Kavvasoğlu, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Sıtkı Sönmez , Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık bakım hizmetleri müdürü Süheyla Kala, Defne Devlet Hastanesi  Sağlık bakım hizmetleri müdürü Yeliz Günal , Sağlık hizmetleri müdür yardımcısı Sercan Açıkyol,Doktorlar ve Hemşireler katıldılar.

Hemşirelik mesleğinde 30.yılını dolduran ebe ve hemşirelere Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr.Ali Pekmezci, Defne Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Barış Kavvasoğlu ve Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Sıtkı Sönmez tarafından plaket takdimi yapıldı.

Plaket takdim töreni sonrasında toplu fotoğraf çekimi ile devam edilen programda Protokol üyelerini katılımı ile pasta kesimi gerçekleşti. Hemşireler Günü kutlama programı ikramlar ile son buldu.

Editör: Reyyan Bayraktar