İSTANBUL (AA) - FLO'nun sneaker koleksiyonunda birçok model alternatifi bulunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, siyah, beyaz, bej, gri ve taba renklerin öne çıktığı kadın koleksiyonunda, kalın taban ve renkli şerit detayları yer alıyor. Skinny jean, ceket, etek, gömlek ve elbiselerle uyum yakalayan sneakerlar, tüm kombinlerin eşlikçisi oluyor.

Altınbaş Üniversitesi öğretim üyeleri sosyal sorumlulukla ilgili söyleşi gerçekleştirdi Altınbaş Üniversitesi öğretim üyeleri sosyal sorumlulukla ilgili söyleşi gerçekleştirdi

Erkekler için sportif ve casual kombinlere uyum sağlayan sneakerlar; siyah, beyaz, kahverengi ve taba gibi tüm kombinlere tarz katıyor. Kalın tabanlı tasarımlar, bağcık ve logo gibi detaylarla öne çıkan sneakerlar; ofisten hafta sonu aktivitelerine kadar her alanda konforu, esnekliği ve şıklığı bir arada sunuyor.

​​​​​​​Çocuk modellerinde de birçok seçeneği bulunduran sneaker koleksiyonu; pembe, siyah, gri ve beyaz renkleriyle miniklerin kombinlerinin en sevimli parçası olurken, cırt cırt ve bağcık detaylarıyla konforu ve kullanım kolaylığını aynı anda sunuyor. Koleksiyon, miniklerin eşofman, sweat, tayt, elbise ve daha birçok kombinini tamamlıyor.


Kaynak: aa