Alanya'da avokado üretim alanı 12 yılda 66 kat arttı Alanya'da avokado üretim alanı 12 yılda 66 kat arttı

İSTANBUL (AA) - Altınyıldız Classics moda sponsorluğunda Galatasaray Üniversitesi 18. EN Ödül Töreni'nde ödüller, sahiplerini buldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Altınyıldız Classics moda sponsorluğunda Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen organizasyonda, yılın "enlerine" ödülleri takdim edildi.

Galatasaray Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen ve sunuculuğunu Saba Tümer'in gerçekleştirdiği törende, yılın kadın ve erkek sanatçıları, müzik grubu, iş insanı, kadın ve erkek dizi/film oyuncuları, en iyi şirket, yazar, sporcu ve tiyatro oyunu gibi 29 kategoride ödüller sahiplerini buldu.

Ödül alanlar arasında, Haluk Bilginer, Nuri Bilge Ceylan, Evrim Alasya, Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Sıla Türkoğlu, Simge, Mabel Matiz ile spor dünyasından Melissa Vargas ve Mauro Icardi yer aldı.

Açıklamada törendeki konuşmasına yer verilen en iyi erkek şarkıcı ödülünü kazanan Mabel Matiz, "Burada olmak her defasında çok güzel ve çok havalı. Sizlerle buluşmak ve kurduğumuz bu bağ çok kıymetli. Bu şarkıları evde kendi kendime söylediğim bir hayat da olabilirdi ama böylesi kısmet oldu. Bu güzel olduğunu düşündüğüm ülkede, şarkıları umutla, benimle birlikte söylediğiniz için çok teşekkür ediyorum."ifadelerini kullandı.

En iyi YouTube kanalı ödülüne layık görülen İbrahim Selim ise "Bu ödülü bütün ekip arkadaşlarım adına alıyorum. Özellikle, Galatasaray Üniversitesi'nden bu ödüle layık bulunmak bizim için ayrıca kıymetli çünkü yakın çalışma arkadaşımız da sizlerin bir üniversite arkadaşı. Bu ödülü, kendisine ve tüm ekip arkadaşlarımıza armağan ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.


Kaynak: aa