Huawei Cloud "Huawei Cloud Veritabanı İnovasyon Forumu"nda GaussD'yi tanıttı Huawei Cloud "Huawei Cloud Veritabanı İnovasyon Forumu"nda GaussD'yi tanıttı

İSTANBUL (AA) - Garanti BBVA yeni uygulaması "Ticari Kredi Limit Başvurusu" ile bankanın şahıs firması ve tüzel müşterileri, ticari kredi kullanabilmek için gerekli olan limit başvurusunu şubeye gitmeden dijital kanallardan yapabiliyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, "Ticari Kredi Limit Başvurusu" hizmetiyle müşteriler, tek seferde birden fazla ürün için dijital ortamda kredi limitine başvurabiliyor ve müşteri özelinde oluşan limitlerine bağlı sözleşmelerini de dijitalden onaylayabiliyor.

Hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşen uygulamayla, müşteriler dijital kanallardan kredi ve krediye bağlı işlemlerini tamamlayabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Murat Çağrı Süzer, "Müşterilerimizin zamanını tasarruflu kullanabilmeleri, bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı yapabilmeleri için dijital kanallardaki ürün ve hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. 'Ticari Kredi Limit Başvurusu' uygulamamız, bankamızın şahıs firması ve tüzel müşterilerini dijitalleştirme yönündeki önemli adımlarından bir tanesi. Garanti BBVA olarak, yenilikçi bakış açımızla uygulamalarımıza çeşitlilik katarken, evrakların dijital ortamda onaylanmasını sağlayarak kağıt tasarrufuna da katkıda bulunuyoruz" açıklamasında bulundu.

Kaynak: aa