Medya Hatay Gazetesi olarak, hukuk alanındaki çalışmalarımızı güçlendirmek adına Av. Dilay Aslan'ı ekibimize kattığımızı gururla duyuruyoruz. Hukuk danışmanımız olarak göreve başlayan Av. Dilay Aslan, gazetemizin hukuki süreçlerinde bizlere rehberlik edecek ve hukuki konularda güvenilir bir kaynak olarak hizmet verecektir.

Av. Dilay Aslan, hukuk alanında geniş bir bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Kendisi, çeşitli hukuk dallarında uzmanlaşmış olup, mesleki kariyerinde pek çok önemli davaya imza atmıştır.

Medya sektöründeki hukuki süreçlere dair derin bir anlayışa sahip olan Aslan, gazetemizin güvenilirliğini ve yasal uyumluluğunu koruma konusunda önemli bir rol üstlenecektir.Dilay Aslan Avukat

Yeni hukuk danışmanımızın katılımıyla, Medya Hatay Gazetesi olarak okurlarımıza en doğru ve güvenilir haberleri sunma konusundaki kararlılığımızı bir kez daha vurguluyoruz.

Hatay'da sahil güvenlik ekipleri boğulmalara karşı vatandaşı bilgilendiriyor Hatay'da sahil güvenlik ekipleri boğulmalara karşı vatandaşı bilgilendiriyor

Av. Dilay Aslan’a aramıza hoş geldin der, birlikte çalışacağımız başarılı bir dönem diliyoruz.
 

Editör: Reyyan Bayraktar