İSTANBUL (AA) - Pluxee Türkiye, Ramazan Bayramı'nda da işverenlerin bayram yardımlaşma sürecini pratik şekilde gerçekleştirmesini sağlıyor.

Lezita'ya "Gastronomi Dalında İnovasyon Ödülü" Lezita'ya "Gastronomi Dalında İnovasyon Ödülü"

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Pluxee Hediye ile bayram sürecinde işverenler, fiyat araştırması, ürün tedarik, koli hazırlama ve teslimi gibi operasyonel süreçlere gerek kalmadan, tek tedarikçi ve tek fatura ile çalışanlarına bayram yardımı yapabiliyor.

Pluxee'nin zengin marka seçeneklerinden oluşan ağı ile işverenler, çalışanlarına 25 bin noktada ve onlarca online mağazada diledikleri markalardan alışveriş imkanı sağlayabiliyor.

İşverenler çalışanlarına tek bir SMS aracılığıyla ulaştırdığı hediye bakiyeleri ile aralarında Carrefour, A101, ŞOK, Özdilek, Network &Divarese, Mavi, Ayakkabı Dünyası, Defacto, Hopi, OralB&Braun Shop, Teknosa ve OTELZ gibi Türkiye'nin gözde markalarından özgürce alışveriş yapma ayrıcalığını yaşatıyor. 25 bini aşkın noktada hangi ürünü alacağına ihtiyacına göre çalışanlar karar veriyor.

Kişiselleştirmenin çalışanlar için büyük önem arz ettiği günümüzde, dijital hediye bakiyesi sunan Pluxee Hediye, geniş marka yelpazesi ile çalışanlara hediye bakiyelerini 10 farklı kategoride Türkiye’nin en saygın markalarından ihtiyaçlarına göre değerlendirme imkanı sunuyor.

Sadece market, gıda, giyim değil. Teknoloji, kişisel bakım, spor, e-ticaret platformlarında harcama yapma imkanı sunan Pluxee Hediye ile çalışanlar, yalnızca kendilerine değil, sevdiklerine de hediye alarak bayramın bereketini hep birlikte yaşama fırsatı buluyor.

Pluxee anlaşmalı üyeler de ramazan döneminde satışlarını artırma imkanı buluyor. Pluxee Plus ile Pluxee'li olmanın artısı olarak, üye iş yerleri Pluxee kullanıcılarına özel ramazan iftar menüleri sunuyor. Ramazan dönemine özel yapılan kampanyalar sayesinde üye iş yerleri, Pluxee'li çalışanlara ulaşarak hem satışlarını hem de bilinirliklerini artırıyor.

- "Çalışanlar, ramazan yardım bakiyesini ihtiyaçları doğrultusunda online ve fiziki bir şekilde harcayabiliyor"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Pluxee Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinem Hekimoğlu, "Ramazan bereketini çalışanlarıyla paylaşmak ve yardımlaşmak isteyen işverenler keyifli ve anlamlı yardım yöntemini bulmak için birçok yol deniyor. Ramazan kolisi yapmayı tercih edenler her ürün için ayrı ayrı fiyat alıp birden fazla fatura ile uğraşıyor. Ardından hazırlanan yardım kolilerini her bir çalışanına ulaştırmak için ise teslimat süreciyle vakit kaybediyor. Pluxee Hediye ürünümüz, firmalara diledikleri kapsamda ve birçok farklı markadan paket oluşturma imkânı vererek hem herkese hitap eden bir yardım seçeneği sunuyor hem de yüzde 45 vergi avantajı sağlıyor. Çalışanlar ramazan yardım bakiyesini ihtiyaçları doğrultusunda ister gıda ister giyim isterse e ticaret sitelerinde online ve fiziki bir şekilde harcayabiliyor." ifadelerini kullandı.

Kaynak: aa