İSTANBUL (AA) - Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, yemek ikram şirketi TURKISH DO & CO ile anlaştı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre TURKISH DO & CO, SunExpress'in tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlardaki ikram hizmetlerini sağlayacak.

Şirket tarafından hazırlanan yemek ve atıştırmalık ürünler, tüm SunExpress uçuşlarında satışa sunulmaya başlandı.

Ayrıca yaz sezonuna özel olarak hazırlanan yeni menülerin de misafirlerle buluşturulması planlanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen SunExpress Üst Yöneticisi (CEO) Max Kownatzki, her zaman seyahat etmeyi daha da keyifli hale getirmenin yollarını arayan bir hava yolu şirketi olduklarını belirtti.

"TAYK CarrefourSA Kupası" yat yarışı başladı "TAYK CarrefourSA Kupası" yat yarışı başladı

Kownatzki, "Bu nedenle hem ulusal hem de uluslararası düzeyde kalitesi ve mutfak uzmanlığıyla tanınan TURKISH DO & CO ile işbirliği kurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu işbirliği ile yolcularımıza her damak zevkine uygun lezzetli ve çeşitli ikramlar sunarak müşteri memnuniyetini yeni zirvelere taşımaya kararlıyız." ifadelerini kullandı.

TURKISH DO & CO CEO'su Attila Doğudan da Türk Hava Yolları da dahil olmak üzere 50'den fazla hava yolu şirketine hizmet verdiklerinin altını çizerek, şu değerlendirmeyi yaptı:

"Genişletilmiş üretim kapasitemiz ile SunExpress'i yeni bir müşteri ve ortak olarak ağırlamaktan gurur duyuyoruz. SunExpress, Türkiye ve Avrupa arasında kurduğu hava köprüsü ile turizm sektörünün kilit oyuncuları arasında yer alıyor. Bu işbirliği sayesinde TURKISH DO & CO'nun kalite ve lezzetini daha fazla seyahatsevere ulaştıracak olmaktan mutluluk duyuyoruz."

Kaynak: aa